купити Кухонний ніж BPS Universal кухарський універсальний в Україні.
купити Кухонний ніж BPS Universal кухарський універсальний в Україні.
купити Кухонний ніж BPS Universal кухарський універсальний в Україні.
купити Кухонний ніж BPS Universal кухарський універсальний в Україні.
купити Кухонний ніж BPS Universal кухарський універсальний в Україні.
купити Кухонний ніж BPS Universal кухарський універсальний в Україні.

Кухонний ніж BPS Universal кухарський універсальний

11224
Розпродано
24,33 $
Без податку

Кухонний ніж Universal від компанії BPS Knives - це зручний інструмент для більшості операцій на кухні. Завдяки невеликому розміру кухонного ножа BPS Knives Universal, ним можна чистити і нарізати овочі, розбирати м'ясо, нарізати готові продукти. 

 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language
 

Кухонний ніж Universal від компанії BPS Knives - це зручний інструмент для більшості операцій на кухні. Завдяки невеликому розміру кухонного ножа BPS Knives Universal, ним можна чистити і нарізати овочі, розбирати м'ясо, нарізати готові продукти. Саме завдяки таким якостям він і називається універсальним. Відмінно лежить в руці, добре збалансований, ергономічний і продуманий до дрібниць.

Відмінною особливістю серії кухонних ножів від BPS Knives є збільшена товщина клинка в порівнянні зі стандартними кухоннікамі. Це не погіршує ріжучих властивостей ножа, проте додає зручність в роботі - клинок виходить дуже міцний і не гнеться при бічних навантаженнях, в обух можна при необхідності безболісно впертися. У поєднанні з досить масивної руків'ям, товстим обухом і вагою у BPS Knives Universal в 100 грам - ніж більше адаптований під чоловічу руку. Однак, ніж BPS Knives Universal відмінно підійде всім, хто любить відчувати в руці приємну вагу справжнього клинка.

Тактико-технічні характеристики ножа BPS Knives Universal:

Загальна довжина - 245 мм;

Довжина леза - 130 мм;

Довжина ручки - 115 мм;

Висота клинка - 29 мм;

Товщина обуха - 2,5 мм;

Вага - 100 грам.

Клинок BPS Knives Universal зроблений з широко використовуваної для дорогих серій кухонних ножів стали - 50Х14МФ. Це високоякісна молібден-ванадієва нержавіюча сталь, зроблена спеціально для застосування в харчовій промисловості. Вона абсолютно інертна до впливу чинників навколишнього середовища: вологи, кислот і т.п. До складу стали в якості основної лігатури входять до 0,55% вуглецю, до 15% хрому, 0,2% ванадію, 0,8% молібдену. По мимо цих добавок присутній також марганець 0,50% і кремній до 1%. Загальний кут заточки за основним підводу - 36 градусів. Клинок загартований до твердості в 55 HRC (що є оптимальним для більшості додатків на кухні). Всі ці параметри дозволяють ножа BPS Knives Universal відмінно тримати заточку навіть при дуже інтенсивному використанні і при цьому ніж BPS Knives Universal виключно легко точиться.

Ножі BPS Knives мають сталевий Больстер для мінімізації механічних навантажень на рукоятку в місці стику її з клинком. Рукоять зроблена з деревини горіха і покрита спеціальним зносостійким акриловим лаком. Натуральна деревина тактильно дуже приємна і природна для шкіри долоні, рука відчуває тепло дерева, тому рукояті ножів BPS Knives більш комфортні в роботі, ніж аналоги з різних видів пластику. Всі ножі від компанії BPS Knives зроблені дуже добротно і надійно. Вони не належать до тієї категорії ножів, які зберігаються в шафці і дістаються раз на місяць для протирання клинка Комлєвим маслом. BPS Knives призначені для постійного використання в якості основного робочого інструменту на кухні.

Всі ножі BPS Knives заточені і повністю готові до роботи.

Країна походження Україна

Постачальник BPS Knives

Марка Universal

Довжина леза 130мм

товщина 2,5мм

Загальна довжина клинка 245мм

Висота клинка 29 мм

сталь 50Х14МФ

Особливості конструкції заточений і повністю готовий до використання

Матеріал рукоятки Горіх

монтаж всадним

Вага 100 г.

Страна происхождения Украина
Поставщик BPS Knives
Марка Universal
Длина лезвия 130мм
Толщина 2,5мм
Общая длина клинка 245мм
Высота клинка 29 мм
Сталь 50Х14МФ
Особенности конструкции заточен и полностью готов к использованию
Материал рукоятки Орех
Монтаж Всадной
Вес 100 г.
Тип
Кухонний
No reviews

4 інших товарів в цій категорії:

 Reviews

Be the first to write your review !

Product added to wishlist
Product added to compare.