Купити Кухонний ніж BPS Knives Slicer в Україні
Купити Кухонний ніж BPS Knives Slicer в Україні
Купити Кухонний ніж BPS Knives Slicer в Україні
Купити Кухонний ніж BPS Knives Slicer в Україні
Купити Кухонний ніж BPS Knives Slicer в Україні
Купити Кухонний ніж BPS Knives Slicer в Україні
Купити Кухонний ніж BPS Knives Slicer в Україні
Купити Кухонний ніж BPS Knives Slicer в Україні

Кухонний ніж BPS Knives Slicer

11223
28,19 $
Без податку

Кухонний ніж Slicer від компанії BPS Knives - призначений для делікатного нарізки акуратними тонкими шматочками (слайсами) риби, м'яса або інших продуктів, це відразу зрозуміло з його назви.

 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language
 

Кухонний ніж Slicer від компанії BPS Knives - призначений для делікатного нарізки акуратними тонкими шматочками (слайсами) риби, м'яса або інших продуктів, це відразу зрозуміло з його назви. Дизайн ножа слайсера розроблений з урахуванням функціональних особливостей призначення, тобто нарізки. Всі кухонні ножі BPS Knives великого розміру явно зроблені за мотивами японської кухонної екзотикою. Ніж BPS Knives Slicer є проекцією кухонніка для нарізки сашимі - Sashimi bocho, і по суті відрізняється від японського прототипу тільки двостороннім заточуванням. Відмінно лежить в руці, баланс ножа зміщений на клинок, що полегшує роботу з довгим лезом при нарізці, ергономічний і продуманий до дрібниць.

Відмінною особливістю серії кухонних ножів від BPS Knives є збільшена товщина клинка в порівнянні зі стандартними кухоннікамі. Це не погіршує ріжучих властивостей ножа, проте додає зручність в роботі - клинок виходить дуже міцний і не гнеться при бічних навантаженнях, в обух можна при необхідності безболісно впертися. У поєднанні з досить масивної руків'ям, товстим обухом і вагою у BPS Knives Slicer в 140 грам - ніж більше адаптований під чоловічу руку. Однак, ніж BPS Knives Slicer відмінно підійде всім, хто любить відчувати в руці приємну вагу справжнього клинка.

Тактико-технічні характеристики ножа BPS Knives Slicer:

Загальна довжина - 320 мм;

Довжина леза - 210 мм;

Довжина ручки - 115 мм;

Висота клинка - 29 мм;

Товщина обуха - 2,5 мм;

Вага - 140 грам.

Клинок BPS Knives Slicer зроблений з широко використовуваної для дорогих серій кухонних ножів стали - 50Х14МФ. Це високоякісна молібден-ванадієва нержавіюча сталь, зроблена спеціально для застосування в харчовій промисловості. Вона абсолютно інертна до впливу чинників навколишнього середовища: вологи, кислот і т.п. До складу стали в якості основної лігатури входять до 0,55% вуглецю, до 15% хрому, 0,2% ванадію, 0,8% молібдену. По мимо цих добавок присутній також марганець 0,50% і кремній до 1%. Загальний кут заточки за основним підводу - 36 градусів. Клинок загартований до твердості в 55 HRC (що є оптимальним для більшості додатків на кухні). Всі ці параметри дозволяють ножа BPS Knives Slicer відмінно тримати заточку навіть при дуже інтенсивному використанні і при цьому ніж BPS Knives Slicer виключно легко точиться.

Ножі BPS Knives мають сталевий Больстер для мінімізації механічних навантажень на рукоятку в місці стику її з клинком. Рукоять зроблена з деревини горіха і покрита спеціальним зносостійким акриловим лаком. Натуральна деревина тактильно дуже приємна і природна для шкіри долоні, рука відчуває тепло дерева, тому рукояті ножів BPS Knives більш комфортні в роботі, ніж аналоги з різних видів пластику. Всі ножі від компанії BPS Knives зроблені дуже добротно і надійно. Вони не належать до тієї категорії ножів, які зберігаються в шафці і дістаються раз на місяць для протирання клинка Комлєвим маслом. BPS Knives призначені для постійного використання в якості основного робочого інструменту на кухні.

Всі ножі BPS Knives заточені і повністю готові до роботи.

Країна походження Україна

Постачальник BPS Knives

Марка Slicer

Довжина леза 130мм

товщина 2,5мм

Загальна довжина клинка 245мм

Висота клинка 24 мм

сталь 50Х14МФ

Особливості конструкції заточений і повністю готовий до використання

Матеріал рукоятки Горіх

монтаж всадним

Вага 140 г.

Страна происхождения Украина
Поставщик BPS Knives
Марка Slicer
Длина лезвия 130мм
Толщина 2,5мм
Общая длина клинка 245мм
Высота клинка 24 мм
Сталь 50Х14МФ
Особенности конструкции заточен и полностью готов к использованию
Материал рукоятки Орех
Монтаж Всадной
Вес 140 г.
Тип
Кухонний
4 од.
No reviews

4 інших товарів в цій категорії:

 Reviews

Be the first to write your review !

Product added to wishlist
Product added to compare.