Купити Кухонний ніж BPS Knives Santoku (сантоку) в Україні.

Кухонний ніж BPS Knives Santoku (сантоку)

11222
Розпродано
29,34 $
Без податку

Кухонний ніж Santoku від компанії BPS Knives зроблений за мотивами японського кухонного універсала - Santoku-Bocho. Santoku - це основний ніж на японській кухні і, якщо японцеві доводитися працювати тільки одним ножем, він безумовно зупинить свій вибір на Сантоку. Незважаючи на свій екзотичний конструктив BPS Knives Santoku дуже добре адаптується під всі основні завдання європейської кухні. 

 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language
 

Кухонний ніж Santoku від компанії BPS Knives зроблений за мотивами японського кухонного універсала - Santoku-Bocho. Santoku - це основний ніж на японській кухні і, якщо японцеві доводитися працювати тільки одним ножем, він безумовно зупинить свій вибір на Сантоку. Незважаючи на свій екзотичний конструктив BPS Knives Santoku дуже добре адаптується під всі основні завдання європейської кухні. Слово «Сантоку» перекладається як «три хороших речі», точніше «три благодійники», буквально позначаючи три варіанти використання такого типу ножа - різати, рубати і кришити. Сантоку - це один з найпоширеніших і використовуваних типів японських кухонних ножів, фактично за своїм призначенням - аналог нашого шеф-ножа. Це кухоннік зі специфічною конфігурацією леза. Лінія ріжучої кромки у Сантоку практично пряма, з невеликим підйомом до вістря. Це дозволяє нарізати продукти з великим комфортом, а також значно спрощує процес заточки. Широка голомені Сонтоку виключає контакт руки з поверхнею столу, а також дозволить використовувати ніж в якості імпровізованій лопатки для накладання нарізаних продуктів. На відміну від свого японського аналога BPS Knives Santoku має на п'яті подпальцевой скругление, куди дуже зручно лягати рука. За рахунок цього рішення підвищується комфорт роботи з ножем, кут виходу РК на п'яту віддаляється від рукояті і стає більш тупим, що знижує ризик отримання травми. BPS Knives Santoku відмінно лежить в руці, баланс ножа зміщений на клинок, що полегшує роботу з довгим лезом при нарізці, ергономічний і продуманий до дрібниць.

Відмінною особливістю серії кухонних ножів від BPS Knives є збільшена товщина клинка в порівнянні зі стандартними кухоннікамі. Це не погіршує ріжучих властивостей ножа, проте додає зручність в роботі - клинок виходить дуже міцний і не гнеться при бічних навантаженнях, в обух можна при необхідності безболісно впертися. У поєднанні з досить масивної руків'ям, товстим обухом і вагою у BPS Knives Santoku в 170 грам - ніж більше адаптований під чоловічу руку. Однак, ніж BPS Knives Santoku відмінно підійде всім, хто любить відчувати в руці приємну вагу справжнього клинка.

Тактико-технічні характеристики ножа BPS Knives Santoku:

Загальна довжина - 325 мм;

Довжина леза - 210 мм;

Довжина ручки - 115 мм;

Висота клинка - 42 мм;

Товщина обуха - 2,5 мм;

Вага - 170 грам.

Клинок BPS Knives Santoku зроблений з широко використовуваної для дорогих серій кухонних ножів стали - 50Х14МФ. Це високоякісна молібден-ванадієва нержавіюча сталь, зроблена спеціально для застосування в харчовій промисловості. Вона абсолютно інертна до впливу чинників навколишнього середовища: вологи, кислот і т.п. До складу стали в якості основної лігатури входять до 0,55% вуглецю, до 15% хрому, 0,2% ванадію, 0,8% молібдену. По мимо цих добавок присутній також марганець 0,50% і кремній до 1%. Загальний кут заточки за основним підводу - 36 градусів. Клинок загартований до твердості в 55 HRC (що є оптимальним для більшості додатків на кухні). Всі ці параметри дозволяють ножа BPS Knives Santoku відмінно тримати заточку навіть при дуже інтенсивному використанні і при цьому ніж BPS Knives Santoku виключно легко точиться.

Ножі BPS Knives мають сталевий Больстер для мінімізації механічних навантажень на рукоятку в місці стику її з клинком. Рукоять зроблена з деревини горіха і покрита спеціальним зносостійким акриловим лаком. Натуральна деревина тактильно дуже приємна і природна для шкіри долоні, рука відчуває тепло дерева, тому рукояті ножів BPS Knives більш комфортні в роботі, ніж аналоги з різних видів пластику. Всі ножі від компанії BPS Knives зроблені дуже добротно і надійно. Вони не належать до тієї категорії ножів, які зберігаються в шафці і дістаються раз на місяць для протирання клинка Комлєвим маслом. BPS Knives призначені для постійного використання в якості основного робочого інструменту на кухні.

Всі ножі BPS Knives заточені і повністю готові до роботи.

Країна походження Україна

Постачальник BPS Knives

Марка Santoku

Довжина леза 210мм

товщина 2,5мм

Загальна довжина клинка 325мм

Висота клинка 42 мм

сталь 50Х14МФ

Особливості конструкції заточений і повністю готовий до використання

Матеріал рукоятки Горіх

монтаж всадним

Вага 170 гр.

Страна происхождения Украина
Поставщик BPS Knives
Марка Santoku
Длина лезвия 210мм
Толщина 2,5мм
Общая длина клинка 325мм
Высота клинка 42 мм
Сталь 50Х14МФ
Особенности конструкции заточен и полностью готов к использованию
Материал рукоятки Орех
Монтаж Всадной
Вес 170 гр.
Тип
Кухонний
No reviews

4 інших товарів в цій категорії:

 Reviews

Be the first to write your review !

Product added to wishlist
Product added to compare.