Купити Кухонний ніж BPS Knives Chef 21 см в Україні.
Купити Кухонний ніж BPS Knives Chef 21 см в Україні.
Купити Кухонний ніж BPS Knives Chef 21 см в Україні.
Купити Кухонний ніж BPS Knives Chef 21 см в Україні.
Купити Кухонний ніж BPS Knives Chef 21 см в Україні.
Купити Кухонний ніж BPS Knives Chef 21 см в Україні.
Купити Кухонний ніж BPS Knives Chef 21 см в Україні.
Купити Кухонний ніж BPS Knives Chef 21 см в Україні.

Кухонний ніж BPS Knives Chef 21 см

11221
Розпродано
29,34 $
Без податку

Кухонний ніж Chef від компанії BPS Knives зроблений за мотивами японського кухонного ножа Gyuto. По суті Gyuto - це багатоцільовий ніж, аналог європейського шеф-ножа, на що і вказує його назва - BPS Knives Chef.

 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language
 

Кухонний ніж Chef від компанії BPS Knives зроблений за мотивами японського кухонного ножа Gyuto. По суті Gyuto - це багатоцільовий ніж, аналог європейського шеф-ножа, на що і вказує його назва - BPS Knives Chef. Gyuto в перекладі означає - «коров'ячий меч», що визначає його пріоритетний призначення, як оброблення великих шматків яловичини. Нерідко при виборі «головного» ножа на кухні домашні кухарі, в разі, якщо «розмір має значення», вважають за краще традиційний шеф-ніж. І це відмінний вибір, в якості основного ножа на кухні, оскільки їм можна виконувати більшість основних операцій при приготуванні їжі. На відміну від свого японського аналога BPS Knives Chef має на п'яті подпальцевой скругление, куди дуже зручно лягати рука. За рахунок цього рішення підвищується комфорт роботи з ножем, кут виходу РК на п'яту віддаляється від рукояті і стає більш тупим, що знижує ризик отримання травми. BPS Knives Chef відмінно лежить в руці, баланс ножа зміщений на клинок, що полегшує роботу з довгим лезом при нарізці, ергономічний і продуманий до дрібниць.

Відмінною особливістю серії кухонних ножів від BPS Knives є збільшена товщина клинка в порівнянні зі стандартними кухоннікамі. Це не погіршує ріжучих властивостей ножа, проте додає зручність в роботі - клинок виходить дуже міцний і не гнеться при бічних навантаженнях, в обух можна при необхідності безболісно впертися. У поєднанні з досить масивної руків'ям, товстим обухом і вагою у BPS Knives Chef в 170 грам - ніж більше адаптований під чоловічу руку. Однак, ніж BPS Knives Chef відмінно підійде всім, хто любить відчувати в руці приємну вагу справжнього клинка.

Тактико-технічні характеристики ножа BPS Knives Chef:

Загальна довжина - 320 мм;

Довжина леза - 210 мм;

Довжина ручки - 110 мм;

Висота клинка - 42 мм;

Товщина обуха - 2,5 мм;

Вага - 170 грам.

Клинок BPS Knives Chef зроблений з широко використовуваної для дорогих серій кухонних ножів стали - 50Х14МФ. Це високоякісна молібден-ванадієва нержавіюча сталь, зроблена спеціально для застосування в харчовій промисловості. Вона абсолютно інертна до впливу чинників навколишнього середовища: вологи, кислот і т.п. До складу стали в якості основної лігатури входять до 0,55% вуглецю, до 15% хрому, 0,2% ванадію, 0,8% молібдену. По мимо цих добавок присутній також марганець 0,50% і кремній до 1%. Загальний кут заточки за основним підводу - 36 градусів. Клинок загартований до твердості в 55 HRC (що є оптимальним для більшості додатків на кухні). Всі ці параметри дозволяють ножа BPS Knives Chef відмінно тримати заточку навіть при дуже інтенсивному використанні і при цьому ніж BPS Knives Chef виключно легко точиться.

Ножі BPS Knives мають сталевий Больстер для мінімізації механічних навантажень на рукоятку в місці стику її з клинком. Рукоять зроблена з деревини горіха і покрита спеціальним зносостійким акриловим лаком. Натуральна деревина тактильно дуже приємна і природна для шкіри долоні, рука відчуває тепло дерева, тому рукояті ножів BPS Knives більш комфортні в роботі, ніж аналоги з різних видів пластику. Всі ножі від компанії BPS Knives зроблені дуже добротно і надійно. Вони не належать до тієї категорії ножів, які зберігаються в шафці і дістаються раз на місяць для протирання клинка Комлєвим маслом. BPS Knives призначені для постійного використання в якості основного робочого інструменту на кухні.

Всі ножі BPS Knives заточені і повністю готові до роботи.

Країна походження Україна

Постачальник BPS Knives

Марка Chef

Довжина леза 210мм

товщина 2,5мм

Загальна довжина клинка 325мм

Висота клинка 42 мм

сталь 50Х14МФ

Особливості конструкції заточений і повністю готовий до використання

Матеріал рукоятки Горіх

монтаж всадним

Вага 170 г.

Страна происхождения Украина
Поставщик BPS Knives
Марка Chef
Длина лезвия 210мм
Толщина 2,5мм
Общая длина клинка 325мм
Высота клинка 42 мм
Сталь 50Х14МФ
Особенности конструкции заточен и полностью готов к использованию
Материал рукоятки Орех
Монтаж Всадной
Вес 170 г.

Тип
Кухонний
No reviews

4 інших товарів в цій категорії:

 Reviews

Be the first to write your review !

Product added to wishlist
Product added to compare.