Мусат керамічний 12мм з кільцем
Мусат керамічний 12мм з кільцем
Мусат керамічний 12мм з кільцем
Мусат керамічний 12мм з кільцем
Мусат керамічний 12мм з кільцем
Мусат керамічний 12мм з кільцем

Мусат керамічний 12мм з кільцем

10979
17,38 $
Без податку

 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language
 

Мусат - це оптимальний інструмент для редагування ножа перед використанням. Він призначений для усунення заминів і виправлення інших різних дефектів на ріжучій кромці, що швидко і ефективно дозволяє відновити первинну гостроту леза ножа. Даний Мусатов має дуже тверду гладку поверхню з алюмокерамікі з абразивної здатністю близько 1000 грит (по FEPA F). Це дозволяє не тільки поправити ніж, але і трохи його підточити, дбайливо знявши невелику кількість металу з ножа під час редагування.
Для того, щоб використання мусата було комфортно - довжина його стержня повинна бути порівнянна з довжиною клинка, який на ньому обробляється. Даний Мусат має довжину робочого стержня - 27см, що дозволяє використовувати його практично з будь-яким за величиною кухонним ножем. Зручна рукоять з дерева, оброблена спеціальним просоченням для деревини преміум класу ARKANSA'S OIL на основі оливкового масла, забезпечена кільцем для зручності зберігання мусата. Загальна довжина мусата становить близько 410мм.

Даний Мусат прекрасно поєднує в собі високу якість і доступну ціну.


Що таке Мусат, для чого він потрібен і як його застосовувати?


Мусат це інструмент для редагування ножів, при чому ключове слово тут, саме правка, а не заточка, як деякі думають!


Застосування мусата буде виправданим лише на тих ножах, у яких ріжуча кромка не схильна до викришування, тобто це ножі із середньою твердістю клинка. Якщо перейти на мову цифр, то доцільно застосовувати Мусат, якщо твердість клинка від 50 HRC до 60 HRC. Якщо твердість буде нижче 50 HRC, то Мусат занадто сильно почне зрізати метал з ріжучої кромки, а не відгинати і випрямляти його і тим самим вб'є ріжучу кромку. Якщо твердість клинка більше 60 HRC, зазвичай ріжучакромка такого ножа буде фарбуватися при затуплении. І навіть якщо в якихось місцях вона трохи сплющиться, замнеться, то при спробі виправити її вона просто відпаде, а якщо твердість мусата буде недостатньою, то зовсім він буде ковзати не полишаючи при цьому ніяких слідів на ріжучої кромці. Тому застосування мусата в таких випадках просто не логічно і марно. Тепер давайте розберемося, що відбувається при затуплении ножа (якщо ніж виготовлений не з надто твердої сталі).


Ріжуча кромка при затуплении змінює свою геометрію, тобто вона може загинатися вліво або вправо, а так само м'яти, як би приплющує. Далі, потрібно розуміти, що робить Мусатов при проводці його по ріжучої кромці. Він чіпляє за заміни і вигинає кромку, тим самим відновлюючи її геометрію. Так само якщо Мусатов виготовлений з досить твердої сталі (в порівнянні з твердістю клинка), то він може трохи знімати метал, тим самим трохи підточуючи кромку.


Тому при роботі з мусатом не потрібно сильно тиснути на ніж. Досить поводити впевненими рухами зі збереженням кута заточування ножа. І ще, застосовувати мусата потрібно після не тривалою роботи ножем, наприклад, після готування. Не потрібно чекати, коли ріжучакромка заблищить, і ніж дуже сильно затупітся, в таких випадках потрібно невелика заточка або правка на камені.

Країна походження Україна
Тип Мусат керамічний
матеріал Алюмокераміка
Матеріал рукоятки Дерево
Зернистість 1000 grit
Загальна довжина мусата 410 мм
Довжина робочого стрижня 270 мм
Діаметр стрижня 12 mm
Вага 150 грам

10 од.
No reviews

3 інших товарів в цій категорії:

 Reviews

Be the first to write your review !

Product added to wishlist
Product added to compare.