Мусат керамічний для заточування ножів IDAHONE (гладкий)

Мусат керамічний для заточування ножів IDAHONE (гладкий)

10385
45,92 $
Без податку

 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language
 

Дванадцятидюймовий гладкий Мусат (12 "Fine Grit Rod with Black Wood Handle) від компанії Idahone (США) - це, мабуть, один з найкращих і продаються керамічних Мусатов. Повністю весь технологічний цикл виробництва цього виробу зосереджений в США.

Найвища якість кераміки, стрижень ідеально рівний без найменших перепадів по товщині і викривлень. Якість і чистоту поверхні алюмокерамікі можна порівняти з керамікою Ultra Fine від американської компанії Spiderco. Виключно однорідний склад, з великим зміст монокристалічних структур і мінімальною кількістю домішок, дозволяє дбайливо обробляти ріжучу кромку ножа, знімаючи мінімальну кількість металу, але при цьому постійно підтримувати клинок в стані найвищого ступеня гостроти.

Геометричні параметри мусата Idahone 12 "Fine Grit вивірені таким чином, щоб він ідеально підходив для редагування будь-якого ножа на сучасній кухні. Довжина робочої частини керамічного стрижня складає 30 см., А його діаметр - 12,7 мм. Загальна довжина мусата - 17,5" (або 45 см).

Рукоять мусата Idahone 12 "Fine Grit виконана з деревини особливо твердих порід клена і забезпечена кріпильним кільцем. Керамічні мусати від Idahone визнані кращими в співвідношенні ціна / якість і отримали заслужену любов практиків і інтерес професіоналів.

3 од.
No reviews

3 інших товарів в цій категорії:

 Reviews

Be the first to write your review !

Product added to wishlist
Product added to compare.